Головна » 2018 » Грудень » 16 » Зустріч із фахівцями "Інклюзивно-ресурсного центру"Новосанжарської районної ради Полтавської області
23:13
Зустріч із фахівцями "Інклюзивно-ресурсного центру"Новосанжарської районної ради Полтавської області

13 грудня до Великокобелячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали фахівці "Інклюзивно-ресурсного центру"Новосанжарської районної ради Полтавської області. Була надана допомога логопеда, проведені індивідуальні бесіди та тренінги. 

Діагностична завдання найчастіше виникає перед психологом в тих випадках, коли надходить запит від учителів, батьків або самих учнів. Найбільш характерні запити, з боку вчителів і батьків, пов'язані з небажанням деяких, учнів вчитися, з низькою успішністю, скаргами на те, що хто-небудь навчається нижче своїх можливостей. Учні звертаються до психолога в плані допомоги в оволодінні деякими прийомами і навичками розвитку пам'яті, уважності, взаємовідносин з однолітками та батьками або при вирішенні особистих проблем. Старші школярі часто цікавляться проблемами розвитку певних особистісних якостей, навичок самовиховання, вибору професії.  Ряд запитів вчителів до психолога пов'язаний із складанням програм виховної роботи з «важкими» класами, з дітьми з неблагополучних сімей, реалізацією шляхів подолання конфліктів між учнями та вчителями, батьками та дітьми, школярами між собою - контактів між школою і сім'єю.

 

Переглядів: 10 | Додав: ssss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: