Головна » 2018 » Грудень » 12 » Урок інформатики в 11 класі - до ЗНО-2019 готові
09:59
Урок інформатики в 11 класі - до ЗНО-2019 готові

З метою ознайомлення учнів 11 класу із структурою сайту УЦОЯО та ХРЦОЯО, який є каналом оперативної офіційної інформації про умови проведення ЗНО та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування, 11 грудня 2018 року був проведений урок інформатики.

Учні 11 класу на уроці інформатики, ознайомились із інформацією на сайті ХРЦОЯО і дізналися, де і у який спосіб працювати з необхідною інформацією.

На уроці учні переглянули:

Розділ «Новини» та дізналися, що вся інформація, що стосується проведення зовнішнього незалежного оцінювання, оперативно розміщується на головній сторінці сайту. У розділі «Новини» можна дізнатися про останні заходи регіонального центру. Тут розміщується інформація-нагадування про день і час проведення тестування з конкретного предмета, схеми проїзду до пунктів тестування, звіти про тестування, які відбулися.

Повідомлення про видання та набуття чинності нормативно-правових актів, які визначають особливості підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, також оперативно з’являються у «Новинах».

Розділ «Методичний порадник» та дізналися, що у розділі розміщені чинні програми з навчальних предметів тестування, технічні характеристики тестів та тестові завдання минулих років із відповідями.

Розділ «Корисні посилання» та дізналися, що як і будь-який сучасний сайт, сайт ХРЦОЯО розширює інформативні можливості за рахунок розміщення на своїй сторінці посилань на інші сайти, які так чи інакше пов’язані з питаннями проведення ЗНО. Безпосередньо з сайту ХРЦОЯО можна перейти на Інтернет-сторінки Міністерства освіти і науки України; Українського центру оцінювання якості освіти.

Розділ «Пробне ЗНО» та дізналися, що ефективною формою підготовки до ЗНО є пробне ЗНО. Основна мета його проведення – надати ознайомлення осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2019 році, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Учасники будуть працювати в умовах, що точно відтворюють порядок проведення основної сесії. Відтак – вони матимуть можливість відчути атмосферу справжнього тестування, зауважити, які документи необхідно взяти, розрахувати час, необхідний для виконання завдання та перенесення відповідей у бланки А та Б, тощо.

Учитель інформатики: Варич Володимир Вікторович.

 

Переглядів: 14 | Додав: ssss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: