Головна » 2018 » Травень » 14 » Результати цьогорічної "Веселки"
15:06
Результати цьогорічної "Веселки"

Відповідно до плану роботи відділу освіти та методичного кабінету, з метою виявлення й підтримки обдарованої молоді, активізації і розвитку самодіяльної творчості, створення умов для творчого, естетичного й духовного розвитку учнівської молоді 26-27 березня 2018 року відбувся районний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Веселка – 2018», у якому взяли участь колективи художньої самодіяльності з 24 навчальних закладів та Новосанжарського й Нехворощанського будинків дитячої та юнацької творчості.

На конкурсі були представлені художні номери в різних жанрах: «Вокальний жанр», «Хореографічний жанр», «Малі театральні форми», «Інструментальний жанр», «Вокально-інструментальний жанр», «Оригінальний жанр».

Репертуар художніх колективів був насичений патріотичними музичними творами, які закликають до миру, любові до рідної землі, Батьківщини, оспівують красу та багатство рідного краю. Також спостерігається позитивна динаміка юних артистів у виконавській майстерності, рівня підготовки, підборі сценічних костюмів, оформленні номерів.

На розсуд журі було представлено 115 номерів.

Наша школа підготувала та виступила з такими номерами:

Дует у складі Ященко Вікторії та Гавриш Анни – вокальний жанр

Тріо у складі Завалій Олександри, Кус Алли, Кізер Богдани - вокальний жанр

Декламування вірша Лапін Артем – малі театральні форми

Танець у виконанні молодшої групи танцювального колективу – хореографічний жанр

За рішенням журі районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти, переможцем став Лапін Артем.

 

Переглядів: 36 | Додав: ssss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: