Головна » 2016 » Жовтень » 11 » Переможці в районному змаганні зі спортивного орієнтування
14:57
Переможці в районному змаганні зі спортивного орієнтування

        З метою популяризації спортивного туризму, як наймасовішого та доступного виду туризму й активного відпочинку, формування гармонійного розвитку особистості, розширення її світогляду та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді Новосанжарщини та з нагоди відзначення Дня туризму 05 жовтня відбулися щорічні районні змагання зі спортивного орієнтування.

     На захід прибули команди із  23 навчальних закладів району (123    учасника).  Юні спортсмени орієнтувалися за заданим маршрутом, де кожен учасник повинен взяти визначену кількість КП.

     В особистому заліку переможцями та призерами стали учні по старшій віковй групі:

І місце – Федоренко Євген, учень Новосанжарського НВК (керівник Баранович В.В.);

ІІ місце – Савченко Юрій, вихованець Новосанжарського районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Пуха М.М.);

ІІІ місце - Демченко Андрій, учень Пристанційнівської ЗОШ (керівник Дерев’янко Р.І..);

І місце – Мулько Анастасія, учениця Сухомаячківської ЗОШ, (керівник Пуха М.М.);

ІІ місце – Райська Карина, учениця Полузірського НВК (керівник Терновий В.М.);

ІІІ місце – Куліш Дарина, учениця Нехворощанської ЗОШ (керівник Касян Г.В.);

     по середній віковй групі:

І місце – Калініченко Вадим, учень Маячківської ЗОШ (керівник Тищенко Л. М.);

ІІ місце – Левенець Микола, учень Руденківської ЗОШ (керівник Добриденко Л.Б.);

ІІІ місце - Граб Георгій, учень  Богданівського НВК (керівник Давиденко М.І.);

І місце – Скрипник Мілена, Великокобелячківської ЗОШ (керівник Ященко О.В.);

ІІ місце – Харьо Вероніка,  учениця Малокобелячківської ЗОШ (керівник Варич О.М.);

ІІІ місце – Діденко Владислава, учениця. Драбинівського НВК (керівник Діденко М.С.);

      У загальнокомандному заліку по старшій віковій групі:

І місце – команда Новосанжарського НВК (керівник Баранович В.В.);

ІІ місце – команда  Новосанжарського БДЮТ (керівник  Пуха М.М);

ІІІ місце – команда Сухомаячківської ЗОШ. (керівник Пуха М.М.).

       по середній віковй групі:

І місце – команда Руденківської ЗОШ (керівник Добриденко Л.Б.);

ІІ місце – команда  Великокобелячківської ЗОШ (Ященко О.В.);

ІІІ місце – команда Пристанційнівської ЗОШ (керівник Дерев’янко Р.І..);

     Переможці та керівники нагороджені дипломами Новосанжарського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Переглядів: 111 | Додав: ssss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: