Головна » 2018 » Травень » 15 » Екологічна робота
14:51
Екологічна робота

Довкілля – це всі живі та неживі обєкти,  що природно існують на Землі.

Сьогодні екологічна ситуація в Україні досить таки невтішна, характеризується, як глибока еколого-економічна криза.

Україні притаманні такі екологічні проблеми, як кислотні дощі, транскордонне забруднення, руйнування озонового шару, потепління клімату, накопичення відходів, особливо токсичних та радіаційних, зниження біологічного різноманіття. Крім того, аварія на Чорнобильській атомній електростанції 1986 року з її величезним медико-біологічними наслідками спричинила в Україні ситуацію, що наближається до рівня глобальної екологічної катастрофи.

Сьогодні людина та результати її діяльності перевершили всі біотичні та абіотичні чинники. Людству постає завдання виробити шлях подолання диспропорції між розмахом та наслідками господарської діяльності в соціосфері і можливостями управління соціосферними процесами

Завдання людини – не підривати природні основи свого існування, не перешкоджати прогрес ним процесам, що відбуваються в біосфері, витрачаючи на це все більшу кількість енергії і намагаються забувати закони і правила, що керують цими процесами, узгоджувати з ними свої цілі та дії.

Дбайливе ставлення до навколишнього середовища, природних ресурсів і взагалі екології – одне з найважливіших завдань сучасності.

Допомога довкіллю, або «зелене» життя зовсім не обовязково повинна бути повязана з головним болем. Навпаки, часто це дуже просто. Та й думка про те, що одна людина нічого не змінить, далека від правди. Якщо кожен із нас приділить хоч трохи уваги цьому питанню, зміни будуть настільки значні, що не помітити їх буде важко.

У нашій школі були проведені: Екологічний тиждень, тиждень Довкілля, тиждень Землі, на яких вчителі закликали бережливо та з відповідальністю ставитися до оточуючого середовища. Проводилися виховні години, вікторини, заходи до Всесвітнього дня води, до Всесвітнього дня Землі, акції «День зустрічі птахів», «За чисте довкілля».  

Переглядів: 35 | Додав: ssss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: