Головна » 2015 » Жовтень » 11 » До Дня художника
17:35
До Дня художника

  З 5 по 9 жовтня в школі пройшов тиждень образотворчо мистецтва до Дня художника.

     Протягом тижня пройшла виставка робіт "Видатний художник" серед учнів початкових та середніх класів.

 

     7 і 8 жовтня відбувся "Кольоровий день" у вигляді малюнків на асфальті "Мій рідний край" взяли участь учні 1 - 7 класів, 

      

     9 жовтня переглянули усний журнал і фільм про  полтавську художницю "Таємниці Катерини Білокур"

   

        У рамках відзначення 80-ї річниці від дня народження нашого земляка, поета, громадського діяча Бориса Ілліча Олійника проведено районний конкурс малюнків до його творів.

Виставка малюнків діяла з 5 по 9 жовтня у бібліотеці районного методичного кабінету. На виставку було представлено 55 робіт з 18 навчальних закладів району. Роботи представлені у трьох вікових групах (молодшій, середній та старшій) і у двох номінаціях (живопис та графіка).

За підсумками оцінювання було визначено  переможців та  призерів у кожній віковій групі, а саме:  у старшій групі зайняв ІІІ місце наш учень 10 класу Чорба В’ячеслав, та взяли участь Лешо Таїсія (10 клас), Китайгора Анастасія (6 клас).

        Також учні 8 класу Скрипник Мілена, Поп Юлія, Ніц Максим під керівництвом учителя української мови та літератури Лешо Світлани Степанівни взяли участь у районному конкурсі юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні".

   

Переглядів: 192 | Додав: ssss | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: