Головна » 2015 » Жовтень » 18 » День українського козацтва
19:49
День українського козацтва

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва та День захисника України.  В нашій школі також пройшли заходи присвячені цьому дню.

Протягом тижня діяла виставка книг та періодичних видань "Кров жовто - блакитного кольору".

Відбувся виховний захід до Дня захисника України (вчитель Ющенко Л.П.)

З метою розширення знання учнів про історію українського народу, вчитель історії Бодак М.І., провів вікторину "Полтавщина козацька", серед 6-11 класів, де перемогу здобули учні 10 класу.

16 жовтня в місті Пирятині відбулися спортивні змагання з легкоатлетичного кросу в залік обласної спартакіади школярів. Збірну Новосанжарського району представляли юні спортсмени Великокобелячківської, Нехворощанської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Новосанжарського, Полузірського НВК, Лелюхіської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

В загальнокомандному заліку школярі району стали кращими серед сільських районів області. Особливо вдало виступили Почтар Марія (Великокобелячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), яка стала срібним призером на дистанції 1000 м, Сіренко Михайло (Нехворощанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Білик Юрій (Великокобелячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – бронзові призери першості області. Призерів обласних змагань готували вчителі фізкультури Ященко О.В. (Великокобелячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Касян Г.В. (Нехворощанська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Переглядів: 135 | Додав: ssss | Рейтинг: 0.0/0