Головна » 2018 » Травень » 15 » День перемоги - 9 травня
15:17
День перемоги - 9 травня

9 травня 2018 року в Україні відзначається 73-річниця Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Велика Вітчизняна (Друга Світова) війна назавжди залишиться яскравою і надзвичайно трагічною сторінкою в історії нашої країни. За офіційною статистикою самі лише військові втрати України становлять 7 млн. чоловік. А скільки поховано в 28 тисячах братських могил і багатьох тисячах невідомих, безіменних на її території – вже не дізнається ніхто. Війна забрала понад 3,9 млн. мирних жителів країни, а 2,4 млн. молодих працездатних українців вивезли на примусові роботи до Німеччини, більшість з яких так і не повернулося додому. На руїни перетворилися 714 міст і селищ міського типу, понад 28 тис. сіл. Зруйновано близько 16 тис. промислових підприємств, понад 30 тис. колгоспів та радгоспів. Загальна сума збитків, заподіяних населенню й народному господарству республіки була оцінена у майже 1,2 трлн. карбованців. Пам’ять про ці жертви і про подвиг народу зобов’язує нас усвідомити: якби не було спільної Перемоги над фашизмом, післявоєнних поколінь не існувало би. Не було б не лише України як суверенної держави, а й української нації, оскільки за планом “Барбаросса” 80 % населення західних областей України підлягали знищенню, а решта 20% мали стати рабами.

8 травня 2018 року в Україні відзначають День памяті і примирення. Офіційний символ – маки і гасло: «Ніколи знову!». У цей день у 1945 році Німеччина оголосила про свою капітуляцію у Другій світовій війні.

З приводу відзначення цих дат, учні школи взяли участь у мітингові, організованому сільською радою, відбулося покладання квітів до Братської могили та до памятника Загиблим Односельчанам в роки Другої Світової війни.

Також учні взяли участь в акції «Грані добра» та допомогли одинокій людині похилого віку (дитині війни).

Переглядів: 65 | Додав: ssss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: